تبلیغات
Tractor Fans Club Real - دایی: كاشانی گفت كاری می‌كنم شریفی را از فوتبال بردارند
Tractor Fans Club Real
بزرگ ترین وبلاگ هواداران تراکتورسازی تبریز
 

علی دایی در برنامه 90 انتقادهای بی‌سابقه‌ای از حبیب كاشانی مطرح كرد و حرفهایی زد كه مطمئنا چند وقت سوژه اول محافل خبری خواهد بود.
ماجرا از پرونده عماد رضا شروع شد: شما بروید از خلعتبری بپرسید كه چرا به پرسپولیس نیامد، اولین بازیكنی كه به باشگاه گفتم هر چقدر پول می‌خواهد به او بدهید، عمادرضا بود. من از كاشانی یك سوال دارم، چرا نتوانستید عمادرضا را به خدمت بگیرید؟ ایشان چند كاغذ را در برنامه نشان دادند كه قبلا به من هم نشان داده بودند. خود عماد رضا به خاطر من 100 میلیون از مبلغ قراردادش كم كرد. من در جلسه‌ای كه به همراه آقای سعدی با عماد رضا داشتم، به او گفتم كه من به تو اعتقاد دارم و از باشگاه خواسته‌ام به پرسپولیس بیایی، خود سعدی هم می‌تواند بیاید و این موضوع‌ها را بگوید. اصلا چطور شد كه یكباره عماد رضا به شاهین رفت؟
علی دایی ادامه داد: اصلا مگر می‌شود؟ چطور می‌شود كه عمادرضا پرسپولیس با آن عظمت و قرار داد 800 میلیونی را رها می‌كند و به شاهین بوشهر می‌رود؟ در بوشهر قبل از بازی خود عمادرضا به من چیزی گفت كه نمی‌توانم اینجا آن را بیان كنم.
علی دایی با اشاره به این كه باشگاه پرسپولیس برای فصل بعد خود سرمربی انتخاب كرده، گفت: آن‌ها از حالا كمپ فصل بعد را مشخص كرده‌اند، در كجای دنیا این موضوع هست كه یك تیم باید به یك اردوی داخلی و خارجی برود؟ كاشانی گفت كه شیث رضایی بیشتر از بقیه نگرفته، اما بر طبق چیزی كه خودشان نشان دادند، شیث بیشتر از من پول گرفته بود. البته خدا را شكر كه كاشانی گفت من در این چند ماه یك بار هم حرف از پول نزدم. كاشانی گفت كه 70 درصد پول دایی پرداخت شده كه من فكر نمی‌كنم 70 درصد گرفته باشم. وحسین كعبی و ماجرای تماس مرزبان: باید دید علیرضا مرزبان چگونه به حسین كعبی زنگ زده است. شما مطمئن باشید كه باشگاه پرسپولیس برای فصل بعد با استیلی صحبت كرده. به غیر از مرزبان، بیژن نامی زنگ زده و با برخی بازیكنان صحبت كرده.
دایی در ادامه صحبت‌های خود در برنامه 90 گفت: متاسفانه به دلیل تهمتی كه كاشانی در آخرین جلسه كمیته فنی به من زد دیگر دوست ندارم او را ببینم. خواهش می‌كنم این قدر مظلوم نمایی نكند، درباره بحث درگیری با لیدر ماجرا این‌گونه بود كه از باشگاه به من زنگ زدند و یكی از كارمندان باشگاه تلفن را روی بلندگو گذاشته بود و پشت خط همین وحید اسماعیلی با یك لیدر دیگر بود كه به من فحش ناموس می‌دادند. مگر من بی‌رگم یا سیب زمینی‌ام كه وقتی به من فحش می‌دهند، چیزی نگویم. وقتی كه به باشگاه رسیدم، این دو نفر پیش من آمدند و یكی از آن‌ها با گردن كلفتی گفت «اگر تو را بزنم، می‌روی از من شكایت می‌كنی؟» من هم گفتم نه، از تو شكایت نخواهم كرد. آن لیدر به یك نفر گفت حرامزاده و من هم یقه او را گرفتم و كنار دیوار بردم. مگر من می‌گذارم یك لیدر من را بزند؟ روزی كه یك لیدر بخواهد مرا كتك بزند، روز مرگ من خواهد بود. دایی افزود: باید پرسید چرا باشگاه مامن چنین افرادی شده و چطور در محل باشگاه اجازه می‌دهند، یك لیدر با سرمربی این‌گونه برخورد كند؟ كجای دنیا دیده‌اید كه لیدرها در دفتر مدیر عامل باشگاه جلسه بگذارند؟ یا در كجای دنیا مدیر عامل پس از قهرمانی جام را بالای سر ببرد؟ من چندین سال در اروپا بودم و اصلا این موضوع را ندیدم. كاشانی درباره كاظمی (لیدر) راست می‌گوید، من نامه زدم كه او را ببخشند، اما از كاشانی یك سوال دارم، چرا با دوردانه‌های خودش این‌گونه برخورد نمی‌كند؟ كسانی كه در این مدت صاحب دكه مطبوعات شدند، فیش حج گرفتند، كربلا رفتند و... من یك فیلم دارم كه فردی كه در شورای شهر راننده است، همان كسی است كه در بازی ما با بنیاد كار شیث رضایی را تشویق می‌كند. مطمئن باشید كه لیدر باشگاه همسو با سیاست‌های باشگاه كار می‌كند.
علی دایی با اشاره به اسماعیل بیگی یكی از لیدرهای پرسپولیس گفت: روزی كه من تیم را قهرمان كردم، این آقا آمد و روزی كه با آن لیدر هم درگیر شدم، این آقا آنجا بود، این فرد دكه روزنامه فروشی دارد، سایت دارد كه می‌دانیم به روز كردن یك سایت در این دوره و زمانه حداقل دو، سه میلیون تومان هزینه می‌خواهد و با صحبت‌های كه كاشانی راجع به او كرد، تفاوت دارد. یك بار در جلسه كمیته فنی گفتم كه این لیدر را اخراج كنید، اما كاشانی برای من حدیثی آورد و گفت: من هم اینجا 400 هزار تومان به او می‌دهم و كنترلش می‌كنم.
وی مدعی شد: شاهد می‌آورم همان روزی كه با یك لیدر درگیر شدم، اسماعیل بیگی به كاشانی گفته كه حاج آقا مگر خودتان نگفتید كه به دایی فحش دهیم كه كاشانی هم در جواب گفته من گفتم به خودش فحش بدهید، نه به زن و بچه‌اش. یك خانم شاهد همه این حرف‌ها است. در هر دادگاهی كه بگویید شهادت می‌دهم كه كاشانی این صحبت‌ها را انجام داده است. چند سال پیش هم پس از باخت پرسپولیس به استقلال اهواز لیدرها در رختكن بازیكنان را كتك زده بودند.
دایی با بیان این كه مقصر اصلی ناكامی‌های پرسپولیس من بودم، گفت: چه كسی در ورزشگاه بیانیه خواند، مگر تماشاگر می‌خواند، به هر حال من هم اشتباهاتی داشتم و مقصر اصلی ناكامی‌ها بودم. من كه در نشست پس از بازی فینال هم گفتم كه من نقشی در قهرمانی پرسپولیس نداشتم. حال چطور كاشانی می‌گوید كه من گفته‌ام، قهرمانی مال من است؟ بعد از بازی با سپاهان من دیگر تنها شدم. می‌خواهم بدانم مگر ما نمی‌توانستیم كاپ را بلند كنیم كه آن‌ها برای كمك كردن به ما بالای سكو آمده بودند؟ شما همه جوره ما را تنها گذاشته بودید. به من كه زنگ نزدید حداقل به خوردبین یك زنگ می‌زدید كه بابت قهرمانی تشكر می‌كردید!
علی دایی در ادامه صحبت‌هایش بحثی جنجالی را مطرح و ادعا كرد: كاشانی قبل از جام ملت‌ها به من گفت: «من مخالف این هستم كه قطبی را الان بردارند، او باید به جام ملت‌ها می‌رفت تا دستش برای مردم رو شود». این حرف‌ها را كاشانی به طور خصوصی به من گفت. دایی در ادامه با انتقاد از عملكرد روزنامه پرسپولیس گفت: مطالب زیادی در روزنامه پرسپولیس علیه من نوشتند، اصلا عامل اختلاف ما از همان روزی بود كه این روزنامه منتشر شد و ما اكثرا در جلسه‌های كمیته فنی راجع به این روزنامه بحث داشتیم. كاشانی در یكی از جلسات به روح برادر شهیدش قسم خورد كه خبرنگاری كه علیه من مطلب می‌نویسد را اخراج كند یا اصلا روزنامه را ببندد، اما عاملی كه باعث شد اختلافات بیشتر شود، سر دبیر روزنامه یا همان باجناق كاشانی بود كه پس از بازی سپاهان و بدون هیچ سلام و احوالپرسی به من زنگ زد و گفت: «تا به حال اگر چیزی نگفته‌ایم، احترامتان را نگه‌داشته‌ایم، شما مرده‌ بودید، كاشانی شما را زنده كرد» من هم گفتم كه مگر كاشانی عیسی مسیح است كه من را زنده كند.
علی دایی همچنین درباره ماجرای مجتبی شریفی و بحث‌هایی كه در زمان رفتن او از كمیته انضباطی پیش آمد، گفت: متاسفانه كاشانی در هیات رییسه فدراسیون فوتبال گفته بود «شریفی قبل از این كه حكم بدهد، با دایی هماهنگ می‌كند»، در این رابطه باید بگویم كه دوست من فقط یك بار یك حكم را از سایتی برایم خواند، متاسفانه هم من را خراب كردند و هم شریفی را. شریفی یك از دوستان من بود، كاشانی یك روز در تمرین به من گفت «كاری می‌كنم كه شریفی را از این فوتبال بردارند».
سرمربی فصل قبل پرسپولیس افزود: كاشانی گفته من یك ماه و نیم سكوت كردم. بله ایشان خودشان صحبت نمی‌كنند، ولی روزنامه و عوامل‌شان هر چه می‌خواهند می‌گویند، همه حرف‌هایی كه كاشانی در برنامه امشب زد را من می‌دانستم. كجای دنیا دیده‌اید كه یك مدیر عامل روزنامه داشته باشد؟
دایی همچنین گفت: اگر بعد از پنج باخت پیاپی من را بر می‌داشتند، چیزی نمی‌گفتم، چرا كه حق داشتند، اما من را عوض نكردند كه اگر نتیجه‌ نگرفتم، مردم بگویند «دایی باید از پرسپولیس بیرون برود.» دقیقا همان بحثی كه راجع به قطبی گفتند.
علی دایی همچنین درباره این صحبت كاشانی كه گفت «دایی همچنان گزینه اول پرسپولیس برای فصل بعد است»، گفت: این هم از آن حرف‌ها است. تا به حال از چندین باشگاه با من صحبت كرده‌اند اما من جواب هیچ كدام را ندادم و گفتم كه اجازه بدهید تكلیفم با پرسپولیس روشن شود. با این حال همچنان روی این حرفم هستم كه دیگر با كاشانی كار نمی‌كنم. كاشانی اینجا گفت كه «در 48 ساعت آینده منتظر دایی می‌مانیم» این در حالی است كه اصلا از من برنامه نخواسته‌اند، این هم از كارهای سیاسی است كه من بلد نیستم انجام دهم.

لوگوی وبلاگ
Last Game
تراکتورسازی تبریز 3 راه آهن 0
Sahand Stadium
آخرین مطالب
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن می باشد.