تبلیغات
Tractor Fans Club Real - كسب ارزشمند ترین جایگاه داوری تنیس روی میز توسط نخستین داور مرد ایرانی
Tractor Fans Club Real
بزرگ ترین وبلاگ هواداران تراکتورسازی تبریز

صباغیان به عنوان اولین داور مرد ایرانی جایگاه بلو بج داوری تنیس روی میز را کسب کرد.

به گزارش خبرگزاری ورزش ایران(ایپنا)، حمید رضا صباغیان داور 37 ساله کاشانی تنیس روی میز کشورمان چهارشنبه هفته گذشته یازدهم خرداد ماه، با قبولی در مرحله پایانی این آزمون موفق به کسب جایگاه بلو بج شد.

وی در سال 2007 با شرکت در رقابتهای قهرمانی نوجوانان و جوانان  جهان در آفریقای جنوبی توانست پس از شرکت در سمینار مقدماتی، آزمون کتبی بلوبج را با موفقیت پشت سر بگذارد سپس در سال 2008 با شرکت در پروتور جهانی بزرگسالان در برلین آلمان 2 ارزیابی عملی را نیز با موفقیت طی کرد و در نهایت با شرکت در رقایت های قهرمانی جهان در روتردام هلند توانست از 2 مرحله ارزیابی باقیمانده سربلند بیرون آید و چهار مرحله ارزیابی عملی بلو بج را با موفقیت کامل سپری کند.

پس از کسب نمره قبولی در چهار مرحله ارزیابی عملی،  مصاحبه تلفنی نهایی جهت سنجش توانایی مکالمه و تسلط بر زبان انگلیسی توسط مسئولین فدراسیون جهانی تنیس روی میزانجام می شود که حمید رضا صباغیان با موفقیت در این مرحله نیز توانست به عنوان نخستین داور مرد ایرانی این جایگاه با ارزش داوری را کسب نماید.

حسینی سخنگوی فدراسیون ضمن تایید دریافت نامه الکترونیکی از طرف آقای جو فیشر مسئول مصاحبه کمیته داوران فدراسیون جهانی تنیس روی میز مبنی بر دریافت بلو بج توسط حمید رضا صباغیان به سایت فدراسیون گفت : سیاست فدراسیون در بخش بین المللی این است که هرچه سریعتر کرسی های بیشتری توسط ایرانی ها در بخش های مختلف داوری، مربی گری و اجرایی کسب گردد و در این راه از همه فعالان و زحمت کشان عرصه داوری و مربی گری که شایستگی تصدی یک کرسی جهانی را داشته باشند و مایه افتخار ورزش ایران زمین در عرصه بین المللی باشند حمایت می کند.

حمید رضا صباغیان در مصاحبه با سایت فدراسیون گفت : کسب جایگاه بلو بج افتخار بزرگی است  و خوش حالم که به عنوان یک ایرانی توانستم این جایگاه را کسب کنم.

وی تصریح کرد: برای دریافت این مدرک سختی های زیادی متحمل شدم و امیدوارم با حمایت های فدراسیون باز هم برای کشورم افتخار آفرین باشم.

لوگوی وبلاگ
Last Game
تراکتورسازی تبریز 3 راه آهن 0
Sahand Stadium
آخرین مطالب
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن می باشد.