تبلیغات
Tractor Fans Club Real - مطلب جالب و قابل تامل سایت گل !!! تبعیذ تا به کی ؟
Tractor Fans Club Real
بزرگ ترین وبلاگ هواداران تراکتورسازی تبریز
نوشته شده در تاریخ جمعه 5 آبان 1391 توسط pouria Seven | نظرات ()

چرا تلویزیون سپاهان- تراكتور را پخش نكرد؟/ بایكوت قهرمان و نایب‌قهرمان

در طول چند ماهِ گذشته آنقدر مخاطبانِ فوتبالی موردِ بی مهری قرار گرفته اند که چنین مقالاتی تکرارِ مکررات است و بیش از پیش به این نتیجه می رسیم که نرود میخِ آهنی در سنگ...!


تراکتورسازی سپاهان

یک- در حالی که در حساس ترین دیدار هفته ی سیزدهم لیگ برتر دو تیم تراکتورسازی و سپاهان به مصاف هم رفتند در کمال تعجب صدا و سیما این دیدار را پخش نکرد تا باعث ناراحتی خیلِ طرفداران دو تیم و فوتبالدوستان شود. اصولا این اتفاق (فقط!) می تواند در کشورِ ما بیفتد که چنین دیدار مهمی پخش نشود .باید پرسید با کدام اصل و مِتر و سلیقه ای مسئولان قید این چنین بازی ای که اتفاقا بسیار جذاب و پر گل از کار در آمد را زدند؟!دو- سپاهان و تراکتور در حالی پای به میدان گذاشتند که به ترتیب به عنوان قهرمان و نایب قهرمان فصل پیش رقابت ها معرفی شده بودند. حال سوال اینجاست صدا وسیما وقتی پولی را متقبل شده است تا بابت حق پخش مسابقات بپردازد چرا فقط اقدام به پخش دیدار دو تیم پایتخت می نماید؟!  با این رویه , آیا بهتر نبود صدا وسیما  فقط حق پخش بازی های دو تیم استقلال و پرسپولیس را بخرد؟! بدین صورت فدراسیون می توانست بابت بقیه ی دیدار ها روی حق پخشِ بازی ها حساب باز کند تا اجبارا! فقط ملزم به فروش مسابقات به صدا سیمای ملی نشود!

سه-  در اینکه ایجاد شبکه ای به نام شبکه ورزش کاری مثبت و لازم بود شکی نیست, اما برنامه های این شبکه در چه راستایی باید باشد؟! نه اینکه زمانی که شبکه های دیگر مشغول پخش ادعیه هستند این شبکه حداقل بتواند کمی از خواسته ی مردمِ (دارای دستگاهِ پخش این شبکه را) اجابت کند؟! آیا رسالت این شبکه فقط پخش  برنامه های ضبط شده است یا می تواند حداقل به مقیاس کوچکی از شبکه های کشورهای همسایه, مخاطب را جذب و راضی کند؟!
چهار- و صحبت آخر اینکه چه زمانی صدا و سیما صدای فوتبالی ها را خواهد شنید و آن تلفن روابط عمومی شبکه برای چه کاری ساخته شده است؟! اینکه پس از تماس های مکرر طرفداران دو تیم باز هم نتیجه ای حاصل نمی شود, بیشتر در ذهن به سُخره گرفته شدن را تداعی می کند! در طول چند ماهِ گذشته آنقدر مخاطبانِ فوتبالی موردِ بی مهری قرار گرفته اند که چنین مقالاتی تکرارِ مکررات است و بیش از پیش به این نتیجه می رسیم که نرود میخِ آهنی در سنگ..!لوگوی وبلاگ
Last Game
تراکتورسازی تبریز 3 راه آهن 0
Sahand Stadium
آخرین مطالب
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن می باشد.