تبلیغات
Tractor Fans Club Real - گزارش: تراكتورسازی دو - داماش دو
Tractor Fans Club Real
بزرگ ترین وبلاگ هواداران تراکتورسازی تبریز
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 9 آبان 1391 توسط pouria Seven | نظرات ()
Entezaei

سه شنبه نهم آبان ماه نود و یک.
ورزشگاه یادگار تبریز - لیگ دوازدهم هفته چهاردهم.
گلها: محمد رضا مهدوی دقیقه 12،مهدی کیانی دقیقه 50 (داماش)-مهدی کریمیان دقیقه 22،محمد ابراهیمی دقیقه 84 (تراکتورسازی)
تماشاگر: بیست هزار نفر - هوا: آفتابی.
داور: محسن قهرمانی - کمک داوران:تورج عیوض محمدی و مهدی الوندی.
کارت زرد:محمد ابراهیمی دقیقه 61،حاج صفی دقیقه 94 (تراکتور سازی) - مهدوی دقیقه 94 (داماش)
تراکتورسازی:
عقیل اعتمادی،مرتضی اسدی،آنسلمو گونزالز،فلاویو لوپز( از دقیقه 58 محمد ابراهیمی)،سید مهدی سید صالحی(از دقیقه 65 فرزاد حاتمی)،میلاد فخر الدینی( از دقیقه 70 احسان حاج صفی)،مهدی
کیانی،محمد نصرتی،قاسم دهنوی،مهدی کریمیان،مصطفی اکرامی..
سرمربی: تونی اولویرا.
داماش:
حسن رودباریان،هادی سهرابی،علی رضا نظیف کار،مرتضی ابراهیمی،محمد سیاه،محمد رضا مهدوی،ابوالفضل حاجی زاده،مصطفی حاجتی،مهدی کیانی( بهنام افشه از دقیقه 82)،امین متوسل زاده( از دقیقه 85 افشین چاوشی)،حسین ابراهیمی( محمد دادرسی دقیقه 94).
سرمربی: حمید درخشان.
شرح بازی:
دو تیم تراکتور و داماش در حالی مقابل هم صف آرایی کردند که انگیزه های هر کدام از آنها زمین تا آسمان با هم فرق داشتند. تراکتور هفته ها است که عالی بازی می کند و فوق عالی نتیجه می گیرد آمده بود تا نوار پیروزی هایش را ادامه دهد و صدر را از آبی های تهران باز پس گیرد و در سوی دیگر داماش که هفته گذشته ها با درخشان به برد رسیده بود می خواست از تبریز دست خالی به خانه برنگردد و حداقل امتیاز بازی را به خانه ببرد و وضعیتش را در جدول سر و سامان بهتری دهد.غایب بزرگ داماش در این بازی جهانبخش کاپیتان تیم ملی جوانان بود که در اردوی تیم ملی حضور داشت.
مسابقه دو تیم هم با همین استراتژی آغاز شد و تراکتور با فشار همه جانبه می خواست همان ابتدای بازی خود تاکتیک خود را بر حریف دیکته کند و داماشی ها هم با دفاع چند لایه نیم نگاهی به ضد حمله ها داشتند. هنوز بازیکنان خود را داخل زمین پیدا نکرده بودند که فرار فلاویو لوپز در دقیقه 2 با تکل از کنار هادی سهرابی داخل محوطه جریمه همراه شد و داور بلافاصله نقطه پنالتی را نشان داد. ضربه ی پنالتی را  خود لوپز می خواست به شکلی نمایشی به ثمر برساند که شیرجه ی دقیق و سریع رودباریان او را در این راه ناکام گذاشت  تا رودباریان دومین ضربه ی پنالتی را در دومین هفته متوالی مهار نماید.
 پس از این اتفاق بازی کمی متعادل شد و در یک فرار ناگهانی و سریع داماشی ها پشت محوطه جریمه صاحب یک ضربه ی ایستگاهی شدند که کاپیتان مهدوی با یک ضربه ی استادانه داماش را پیش انداخت.پس از این گل داماش در لاک دفاعی فرو رفت و تراکتوری ها با حضور همه جانبه در زمین داماش چندین موقعیت عالی را بدست آوردند که 2 بار تیر دروازه داماش را در این میان نشانه گرفتند و در نهایت در میانه های این نیمه موفق به گل زنی توسط کریمیان شدند.
پس از اینکه نتیجه تساوی شد تراکتوری ها دست از حمله نکشیدند و باز هم صاحب موقعیت های حساسی شدند که با بی دقتی مهاجمان و البته خوش شانسی داماشی ها ناکام ماندند. البته داماشی ها هم در هر فرصتی دست به ضد حمله می زدند و چند بار توسط سهرابی و متوسل زاده می توانستند بار دیگر از میزبان پیش بیفتند که آنها هم راه به جایی نبردند. تا این بازی علی رقم تلاش دو تیم با نتیجه تساوی در نیمه اول به پابان برسد.
نیمه دوم:
در ابتدای این نیمه دو تیم بدون هیچگونه تغییری در نفرات گام به زمین گذاشتند. در حالی که تراکتوری ها خود را برای یک فشار همه جانبه به مانند نیمه اول آماده کرده بودند در یک ضربه ی کرنر که برای داماش همان ابتدا بدست آمده بود رشتی توسط یکی از دو مهدی کیانی میدان - البته از نوع داماشی اش!- به گل برتری دست یافتند.نوع ضربه ی سر کیانی ما را به یاد سر طلایی دهه ی شصت کریم باوی انداخت که هد های او کمی از شوت نداشت.پس از گل دوباره فشار تبریزی ها بر روی دروازه داماش فزونی گرفت و چندین موقعین حساس را تراکتوری ها صاحب شدند که البته در این میان خط دفاع داماش موفق تر عمل کرد. میل به جبران نتیجه توسط تونی باعث شد که هنوز به دقیقه 70 نرسیده، هر سه تعویض اش را تراکتوری ها انجام دهند. البته همین سه تعویض بود که به تراکتوری ها نیرویی مضاعف بخشید و فشار سنگین آنها در نهایت نتیجه داد و بر روی همکاری دو بازیکن تازه به میدان آمده گل تساوی را به ثمر رساندند. در این بازی بسیار زیبا مطمئنن تماشاگران پیروز مسابقه بودند که شاهد یک فوتبال مهیج بودند. این تساوی سبب شد که درخشان یک تساوی دیگر و البته بسیار حساس بدست آورد و تراکتور با یک بازی بیشتر و یک امتیاز کمتر از استقلال صدر را تا شروع دوباره لیگ به نام پسران آبی تهران سند بزنند.
:شرح گلها:
تراکتور 0-1 داماش: فرار در عمق حسین ابراهیمی یک ضربه ی آزاد را برای داماش به ارمغان آورد و کاپیتان مهدوی پشت توپ قرار گرفت و با یک ضربه ی استادانه کنج دروازه ی اعتمادی را نشانه گرفت تا یکی از زیباترین گلهای هفته ی چهاردهم رقم بخورد.
تراکتور 1-1 داماش: سانتر بلند و دقیق قاسم دهنوی داخل محوطه ی جریمه داماش روی سر مهدی کریمیان فرود آمد و او به زیبایی توپ را داخل دروازه داماش وارد کرد.
تراکتور 1-2 داماش: ضربه ی کرنر داماش در دقایق ابتدایی نیمه دوم توسط سید صالحی با دفع ناقص سر بر روی سر مهدی کیانی که روی خط محوطه ی هجده قدم ایستاده بود قرار گرفت و او با قدرت هر چه تمام تر دروازه عقیل اعتمادی که با خروجی اشتباه بیش از حد آمده بود را گشود.
تراکتور 2-2 داماش: ضربه ی ایستگاهی تراکتوری ها را احسان حاج صفی با قدرت و زیبایی به سمت دروازه داماش شلیک کرد تا رودباریان با مشت به تیرک زد و توپ ریبندی را محمد ابراهیمی به راحتی وارد دروازه داماش کرد. تا یک گل توسط دو بازیکن تازه به میدان آمده به ثمر برسد.لوگوی وبلاگ
Last Game
تراکتورسازی تبریز 3 راه آهن 0
Sahand Stadium
آخرین مطالب
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن می باشد.