تبلیغات
Tractor Fans Club Real - كرار: جدایی از تراكتور بزرگ‌ترین اشتباهات زندگی‌ام بود/امیدوارم دوباره پیراهن تراكتور را تنم كنم
Tractor Fans Club Real
بزرگ ترین وبلاگ هواداران تراکتورسازی تبریز


مثل اینكه مسوولان باشگاه تراكتورسازی تبریز درصدد هستند تا كرار جاسم هافبك سابق‌شان را برای نیم‌فصل دوم به تیم‌شان بازگردانند. كرار كه این فصل در تیم‌ عجمان توپ می‌زند، چندان هم بی‌میل نیست كه دوباره پیراهن تراكتور را تنش كند و منتظر رسمی شدن پیشنهاد تراكتوری‌هاست. روز گذشته و از طریق مدیر برنامه‌های كرار گفت‌وگویی را با وی ترتیب دادیم كه در ادامه از حضورتان می‌گذرد.

به نوشته روزنامه گل، مثل اینكه تراكتوری‌ها دنبال این بودند تا برای نیم‌فصل دوم تو را جذب كنند كه به خاطر مخالفت هواداران از انجام این كار صرف نظر كرده‌اند؟!

اول اینكه تراكتوری‌ها تاكنون هیچ مذاكره‌ای با من نداشته‌اند. البته صحبت‌های مطرح شده بود اما رسمی نشده بود. در ثانی هواداران تراكتور چطور با من مشكل دارند كه هنوز هم با من تماس می‌گیرند. باور كنید پس از رفتن از ایران هواداران تراكتور بارها با من تماس گرفته و خواستار بازگشتم شده‌اند.

حالا اگر تراكتوری‌ها به طور رسمی پیشنهادشان را مطرح كنند قبول می‌كنی؟

خودم هم دوست دارم كه دوباره به لیگ ایران بازگردم اما خیلی‌ها هستند كه چشم دیدن مرا ندارند. در مدتی كه در لیگ ایران بازی كردم دروغگویی‌ها و دورویی‌های برخی از فوتبالی‌ها حسابی آزارم داد. شرایط طوری شده بود كه حتی داوران ایرانی هم به من آلرژی پیدا كرده و نسبت به من حساس شده بودند. دلم با تبریز و هواداران تراكتور است. بعد از نجف كه زادگاهم است تبریز را دوست دارم. در مدت زمانی كه در تراكتور حضور داشتم بهترین روزهای فوتبالی‌ام را پشت سر گذاشتم.

این‌طور كه از صحبت‌هایت پیداست منتظر یك پیشنهاد از ایران هستی تا دوباره به لیگ آن بازگردی.

اگر قرار به بازگشتم هم باشد فقط برای تراكتور بازی می‌كنم. نباید از این تیم جدا می‌شدم. جدایی از تراكتور و رفتن به استقلال یكی از بزرگ‌ترین اشتباهات زندگی‌ام بود. با جدایی از تراكتور فوتبالم را در آستانه نابودی قرار دادم.

البته قبول كن كه بی‌انضباطی و بدرفتاری‌های خودت هم در افولی كه داشتی بی‌تاثیر نبود.

به استقلال نرفتم تا خودم و این تیم را به حاشیه ببرم اما مسوولان باشگاه و برخی از بازیكنان استقلال رفتاری با من كردند كه هركس دیگری هم كه جای من بود آ‌ن‌طور برخورد می‌كرد. برخی از بازیكنان استقلال را به خدا واگذار كردم چون در حقم خیلی بدی كردند.

منظورت مجتبی جباری است؟

من از كسی اسم نبردم و دوست ندارم حالا هم كه در ایران نیستم برای خودم دردسر و حاشیه درست كنم. دیگر هم دوست ندارم راجع به گذشته صحبت كنم.

عمادرضا به لیگ ایران بازگشت. آیا كرار هم به زودی بازمی‌گردد؟

لیگ ایران جزو بهترین لیگ‌های آسیاست و دوست دارم كه دوباره در این لیگ توپ بزنم. در امارات شرایطم از هر لحاظ خوب است خصوصا از نظر اقتصادی اما كیفیت لیگ امارات مثل ایران نیست. حضور در لیگ ایران باعث پیشرفتم شد و امیدوارم دوباره بتوانم پیراهن تراكتور را تنم كنم.لوگوی وبلاگ
Last Game
تراکتورسازی تبریز 3 راه آهن 0
Sahand Stadium
آخرین مطالب
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن می باشد.