تبلیغات
Tractor Fans Club Real - جوابیه تراکتور اف سی به مطلب توهین آمیز سایت گل
Tractor Fans Club Real
بزرگ ترین وبلاگ هواداران تراکتورسازی تبریز
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 25 آبان 1391 توسط pouria Seven | نظرات ()حالا دوباره انتخاب كن! زشت ترین بازیكن این فوتبال كیست؟

"جوابیه سایت تراکتور اف سی به مطلب توهین آمیز سایت گل"

اى كسانى كه ایمان آوردهاید، نباید قومى قوم دیگر را ریشخند كند، شاید آنها از اینها بهتر باشند، و نباید زنانى زنان [دیگر] را [ریشخند كنند ]، شاید آنها از اینها بهتر باشند، و از یكدیگر عیب مگیرید، و به همدیگر لقبهاى زشت مدهید؛ چه ناپسندیده است نام زشت پس از ایمان. و هر كه توبه نكرد آنان خود ستمكارند. (۱۱)
چهره و سیمای ظاهری خدادادی ست اگرچه شاید تغذیه مادر در آن دخیل باشد اما هیچ مادری دوست ندارد با شكم خالی و قوت فقیرانه فرزندی به دنیا آورد! كه بخواهد هم لابد فرزند به دنیا نیامده هیچ اختیاری در آن ندارد و آن تنها چیزی ست كه بشر از آن مؤاخذه نمی شود.
این روزها عمل زیبایی بینی و برداشت ابرو میان مردان هم به یك امر عادی تبدیل شده است اینكه بد است یا خوب در تخصص ما نیست اما تا این اندازه می دانیم كه بشر از مؤاخذه آنچه كه خدادادیست و هیچ دخل و تصرفی در آن ندارد مبراست و كسانی كه ظاهر انسانی را مورد تمسخر قرار می دهند در قرآن كریم به بوذینه تشبیه شده اند و واقعاً هم چه صفت برازنده ایست!
چنان كه به این مسأله اشاره كنیم گروهی مثال های اروپایی می زنند و آن اینكه در همه جای دنیا چنین نظرسنجی هایی انجام می شود مگر نه اینكه رونی به عنوان زشت ترین بازیكن جهان انتخاب شد؟ اما به واقع زشت كیست و زشت چه معنایی دارد؟ دین ما اسلام است و كتاب ما قرآن از نظر همین دین فلان بازیكن مانكن! بازو سیاه كرده بسیار زشت تر از هر بازیكن زشت سیماست چراكه انسان حق ندارد به اعضا و جوارح خود آسیب برساند پس باید مرجع ما دین باشد نه اروپا. اكنون كه اروپا و جهان را الگوی خود قرار می دهیم چرا تنها موارد منفی آن را می پسندیم؟ از آن همه حسنات اروپائیان همین نظرسنجی غیر اخلاقی را آموختیم؟ چه تأسف بار است.
زمانی كه دپورتیو لاكرونیا و والنسیای اسپانیا با افت رئال مادرید و بارسلونای اسپانیا در لالیگا آقایی می كردند این كاپدویلا ، خوان كارلوس والرون ،كانیزارس و ... بودند كه اركان تیم ملی اسپانیا را تشكیل می دادند نه بازیكنان بارسا و رئال!
آقای كارلوس كیروش شما كه از آن لیگ آمده اید شما دیگر چرا؟
آن زمان كه از تیم قهرمان و نایب قهرمان فصل پیش و به عبارتی تیم سوم و چهارم این فصل و به عبارت دقیق تر و محتمل تیم قهرمان و نایب قهرمان آخر همین فصل سرجمع تنها یك بازیكن آن هم به طور غیر فیكس بازی می دهید مگر باید از آن تیم ملی(شما بخوانید منتخب استقلال و پیروزی) انتظار برد هم داشت؟
غیر از دو برد واقعاً شانسی برابر همین ازبك و كره!
اگر هم گل صحیح دیروز به اشتباه آفساید گرفته شد قبول كنیم كه یك اتفاق بود كه اگر نبود لااقل موقعیت هایشبیه به آن تكرار می شد.
جناب آنالیزور! شما كه برای بقای خود ایرانی تر از ما شدید! لیست تشریفاتی،مسابقه ی تشریفاتی.
اگر معیار شما لیگ نباشد پس چیست؟لیستهای زیر میزی؟
شما كه ملیاردها تومان حق الزحمه گرفته اید و خواهید گرفت تا به حال چند بار به خود زحمت داده اید تا لااقل بازی های سایر تیم های مدعی لیگ برتری را ببینید؟
به غیر از آزادی كه دم در خانه تان است استادیوم دیگری هم می شناسید؟
هدف شما از بازی تاجیكستان كه لیگ را هفته ها تعطیل می كنید چه بود؟ اگر هماهنگی تیم اصلی بود كه اصلا تیم اصلی(به ظاهر) به میدان نرفت! اگر منظور انتخاب گزینه های بهتری بود ،بهتر از قاسم دهنوی و یعقوب كریمی بازیكن دیگری هم بود؟ چرا باید امثال نكونام، تیموریان نوری ها و قوچان نژاد فیكس تیم ملی باشند فقط به دلیل اینكه زمانی لژیونر بودند یا هستند؟ یا چون عضو دو تیم پایتخت هستند به پیشانی آنها نوشته شده است كه باید فیكس تیم ملی باشند، منظورتان به سخره گرفتن قاسم دهنوی ها بود؟
اگر دهنوی در استقلال بود امروز مسخره شما می شد؟ امیدواریم دستان مدیر عاملانشان در لیست شما دخیل نباشد كه مدیر عاملان ما نه در دولت كرسی دارند و نه در فدراسیون! پس باید حمایتشان كنید تا حمایتتان كنند ما با دعواهای ظاهری شما خام نمی شویم بروید و امثال خودتان را خام كنید، اگر امروز از استقلال و پیروزی ده ها نفر به تیم ملی دعوت نشود فردا كدام بازیكن به این تیم ها می رود!؟ باید سر قاسم دهنوی ها از انتخاب تیم غیر استقلالی و پرسپولیسی به سنگ خورد یا نه!؟
چه سیاست جالبی!
به قول "مهدی طاهر خانی" نویسنده سایت گل، نكونام بهترین هافبك فارسی زبان جهان است! البته ما هم بر این امر تأكید می كنیم چرا كه ظاهراً تیم ملی را با تیم ملی فارسی و یا لااقل تبعه تهران اشتباه گرفته اید!
اكنون مردم قضاوت كنند زشت ترین چهره حال حاضر این فوتبال كیست؟
كیروش است یا سیستمی كه كیروش را مثل تمامی كیروش های قبل تر یك مربی تشریفاتی كرده است؟
مسؤلانی كه تنها پاسخ آنها بعد از هر ناكامی قهقهه در سالن فدراسیون است؟
بازیكنان پرتجربه مانكن الادعای تیم ملی كه 24 ساعت مانده به بازی به جای تمركز هم بازی های خود را تمسخر می كنند؟
رسانه ای كه تنها نام رسانه را یدك می كشد و آنجا محل تجمع افرادی شده است كه از فرصتی كه به دست آمده سوء استفاده می كنند؟

سایتی كه در آن به جای تجزیه و تحلیل فنی بهترین بازیكن تیم ملی قبل از بازی با ازبكستان در باب ظاهر سیمای او نظرسنجی می گذارد و با تمسخر علنی اخلاقیات،قرآن،دین و هر آموزه اخلاقی و كرامات انسانی را زیر پا می گذارد؟

برنامه ورزشی كه مجری آن ابتدا از سرمربی سؤال می كند چرا تنها از استقلال و پیروزی بازیكن دعوت می كنید تا ادعا كند كه چقدر عادل هستم! و سپس دو بازی قدیمی از استقلال و پیروزی نشان مردم دهد!؟
شما احساس می كنید زیرك هستید و شاید به قول خودتان مردم را "جیگر" فرض می كنید! نه عزیز! شما خودتان ناشیانه پاسخ سؤال خود را با ناشی گری محض می دهید.
زمانی كه در اولین مصاحبه از سرمربی سؤال می كنید استقلالی هستید یا پرسپولیسی؟
زمانی كه در هر برنامه تان یك بازی قدیمی از این دو تیم نشان می دهید(بدون سنخیت و در آستانه بازی تیم ملی) معلوم است سرمربی هم به خود زحمت نمی دهد تا بازی سایر تیمها را از نزدیك ببیند! لابد فكر می كند 16 تیم دیگر ما برای خودشان بازی می كنند!

شما نیامده به سرمربی القا می كنید چیزی را كه خود می خواهید.
نه عزیزان من!
زشتی و زیبایی به ظاهر نیست به باطن است.
به كاربلدی سرمربی است كه حتی یك استعداد یاب محلی هم نیست!
به مسؤلیت پذیری مسؤلی ست كه نامسؤل تر از هر نامسؤلی ست.
به وفای به عهد روزنامه نگاری ست كه حرمت قلم را نمی داند.
به سیاست سایتی ست كه به ظاهر انسانها قضاوت می كند و چهره وسیله تمسخر آنها شده است.
به گفتار و رفتار مجری ست كه عدالت را تنها و به ظاهر در نام او می توان یافت.
و زشت تر از آن كه امروز رضا حقیقی فجر،آرش افشین فولاد،مهدی كیانی،محمد ابراهیمی،احسان حاج صفی تراكتور،امید ابراهیمی، محرم نوید كیای سپاهان،هادی عقیلی و ده ها نام دیگر و مهم تر تیم ملی فوتبال و غرور یك ملت قربانی زیاده خواهی و افكار فاشیستی یك عده خاص می شود كه نه عرق ملی دارند و نه مسؤلیت پذیرند و نه تخصصی دارند و نه حاضر به پاسخگویی هستند.
و نتیجه ی آن چیزی نیست جز حذف وقیحانه تیم ملی فوتسال،تیم امید و محتمل تیم ملی ، و رسانه ای كه یكبار هم حقیقت نمی نویسد و درد واقعی این فوتبال كه تبعیض نام دارد درمان نمی شود.اگرچه از نویسندگانی كه ظاهر انسانی را به سخره می گیرند نباید بیش از این انتظار داشت.لوگوی وبلاگ
Last Game
تراکتورسازی تبریز 3 راه آهن 0
Sahand Stadium
آخرین مطالب
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن می باشد.