تبلیغات
Tractor Fans Club Real - جعفری: جمشیدیان گفت که با قدرت بمانم من هم دو برابر انرژی صرف میکنم/ اما انتقادهایم را عملی کنند
Tractor Fans Club Real
بزرگ ترین وبلاگ هواداران تراکتورسازی تبریزتراکتور اف سی آر به نقل از فارس ، محمدحسین جعفری در نشست مطبوعاتی عنوان کرد: پس از اینکه رفتن قلعه‌نویی قطعی شده بود، ما دنبال آوردن پرویز مظلومی بودیم اما به علت اینکه هواداران خیلی حضور او را نمی‌پسندیدند به خاطر دل تماشاگران از مظلومی عذرخواهی کردیم. این موضوع در ابتدا موضوع کوچکی بود اما با فضاسازی که کردند آن را به یک موضوع بزرگ تبدیل کردند.

وی ادامه داد: با توجه به شرایطی که وجود داشت فکر کردیم مظلومی می‌تواند به تیم کمک کند اما هواداران به خاطر اتفاقاتی که در استقلال افتاد به او اطمینان نداشتند. به خاطر دل مردم با او قرارداد امضا نکردیم. امروز هم به خاطر مردم استعفا کردم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی خاطرنشان کرد: از هفته اول جریان انتقادی علیه بنده شروع شده بود. عنوان می‌کردند تیمی که بسته شده به درد نمی‌خورد کل تیم را زیر سؤال بردند. بعد انتقادها گسترش یافت. غریبه‌ها با هدف‌های از قبل تعیین شده تیم را زیر سؤال بردند. حیا هم نکردند افرادی را در باشگاه مدنظر گرفتند که هیچ انگی به آنها نمی‌چسبید اما برای آنها مسائلی را به وجود آوردند. از این کارهای خود دست هم برنمی‌داشتند.

جعفری تصریح کرد: توانستیم استقلال را ببریم و پس از چند هفته روال عادی تراکتورسازی آغاز شد اما در هفته‌های اخیر بار دیگر جریان کشنده‌ای علیه مدیریت باشگاه آغاز شد. فکر کردند با حذف کردن من می‌توانند کار بقیه را هم تمام کنند.

مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی با اشاره به شکست برابر داماش در چارچوب رقابت‌های جام حذفی خاطرنشان کرد: چه دلیلی دارد مجری برنامه پس از شکست، تیم ما را مسخره می‌کند؟ صدا و سیما باید نظارت بیشتری داشته باشد. ما اگر 4 بازیکن از دست دادیم 3 بازیکن دیگر آوردیم و یکی هم در راه است. پس به این ترتیب هیچ اتفاقی برای تراکتور رخ نداده بلکه تقویت هم شده است. وقتی حاج‌صفی نمی‌تواند تمرین کند و انگیزه لازم را ندارد نمی‌توانیم در تیم نگه داریم. فرزاد حاتمی که تمرین را به هم می‌ریزد آیا باید در تیم بماند؟ من اینگونه تیم را اداره نمی‌کنم. سیاسی کاری و کلاهبرداری هم بلد نیستم. البته خودمان هم می‌خواستیم این بازیکنان که دلشان با تیم نیست، بروند و به همین دلیل با رفتن آنها موافقت کردیم.

وی افزود: هر تیم می‌تواند 20 بازیکن بزرگسال داشته باشد. من این بازیکنان را دارم نمی‌توانم بیشتر از این داشته باشم. هم اکنون به چیزی محاکمه می‌شوم که اتفاق نیفتاده است. بومی‌گرایی کردیم، زیرساخت‌ها را تقویت کردیم و مسائل دیگر را مورد بازسازی قرار دادیم مطمئن هم باشید در نیم فصل دوم بهتر نتیجه می‌گیریم اما من را قصاص قبل از جنایت می‌کنند.

جعفری گفت: از ابتدا به تیمم اعتقاد داشتم. از کیفیت تیمم دفاع می‌کنم اما کسانی مرا زدند که می‌خواستند خود را مطرح کنند. من تصمیم گرفتم با استعفای خود چهره مخالفان را نشان دهم. آنها همانند مگسی روی مرغ‌ها می‌نشیند. می‌خواستم با استعفای خود پشت پرده این مسائل را آشکار کنم. نه کیسه‌ای دوختم و نه مسئله‌ای داشتم که اگر این گونه بود استعفا نمی‌دادم.


مدیر عامل باشگاه تراکتورسازی ادامه داد: یک مقدار زیبایی‌ها را هم بگویند. نمی‌دانم دنبال چه هستند. من به صورت جدی استعفا دادم تا چهره نفاق افراد مشخص شود. همین الان هم با انگشت می توانم نشانشان دهم که به ناحق جلوی تراکتورسازی را گرفتند.

وی با اشاره به اینکه تراکتورسازی برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا اقدام به 150 کار دارد، خاطرنشان کرد: برای اینکه بتوانیم اولین بازی خود را در آسیا انجام دهیم باید 150 اقدام انجام دهیم. شوخی نیست وحشتناک است. باید به صورت تخصصی کار کنیم هر کسی هم در این زمینه کم کاری کند اسم او را خواهم گفت.

جعفری با اشاره به زمان سرمربیگری امیر قلعه‌نویی خاطرنشان کرد: در ابتدا قلعه‌نویی قرار بود با تراکتورسازی امسال هم کار کند اما به گونه‌ای ما را ضایع کرد. من اعتماد به تیم داشتم و معتقد بودم موفقیت تیم به مربی نیست بلکه مردم هستند که هر تیمی را می‌توانند بالا بکشند. هم اکنون سه امتیاز با صدر جدول اختلاف داریم. سال گذشته با قلعه‌نویی به یاسوج باختیم. این است که می‌گویم مردم تیم را بالا می‌کشد. تیم ما شایسته قهرمانی است.

وی با اشاره به اینکه در مدت فعالیت خود اشتباهاتی هم داشت،‌ گفت: ما برخی از بازیکنان خارجی را گرفتیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. در وضعیتی که دلار گران است، دست گذاشتن روی بازیکنان خارجی وحشتناک است. اما جریان‌هایی هم وجود داشت که در صدد تخریب ما بود.

جعفری عنوان کرد: گفتند که در فضای مجازی خیلی انتقادها علیه من وجود دارد. حال جالب اینجاست که فضای مجازی منظورشان دو سایتی بود که در تبریز وجود داشت و هیچ خواننده‌ای هم نداشت. اما همین موضوع را بزرگ کردند و شدیدا علیه من حمله کردند. این کار سایت‌های مغرضی بود که با هدف خاصی این کار را دنبال می‌کردند.

وی افزود: استعفایم جدی بود و به هیئت مدیره هم گفتم اگر شرایط مهیا نباشد کار نمی‌کنم. اگر می‌خواهند مرا زمین بزنند نمی‌توانم به فعالیت خود ادامه دهم. جمشیدیان که حمایت‌های جانانه او همواره دنبال من است اعلام کرد که با قدرت بمانم و من هم تصمیم گرفتم دو برابر انرژی خودم را صرف کنم. اما درخواست کردم انتقادهای مرا عملی کنند.
لوگوی وبلاگ
Last Game
تراکتورسازی تبریز 3 راه آهن 0
Sahand Stadium
آخرین مطالب
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن می باشد.