تبلیغات
Tractor Fans Club Real - بختیاری زاده: احساس میکنم نوبت قهرمانی تراکتور است
Tractor Fans Club Real
بزرگ ترین وبلاگ هواداران تراکتورسازی تبریز
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 18 دی 1391 توسط pouria Seven | نظرات ()

من برای ویسی آرزوی موفقیت دارم ولی از این چیزهایی که شما میگویید خبر ندارم. در حال حاضر مرفاوی کارش را انجام میدهد و در نیمفصل هم سعی کرد نقاط ضعف تیم را برطرف کند
 

 

سایت گل- بازگشت سهراب بختیاریزاده به صبا یک اقدام هوشمندانه از سوی کادر فنی و مسئولان این باشگاه بود و حالا سهراب در سن 38 سالگی هم میتواند پابهپای بازیکنان جوان لیگ بدود. او از زمان حضورش در صبا نظم خاصی به خط دفاعی این تیم داده و مربیان تیمهای حریف که مقابل صبا قرار میگیرند معمولا از بازی سهراب تعریف میکنند. بختیاریزاده معتقد است که جایگاه واقعی صبا این نیست و تاکید میکند تیمش در هفتههای آینده نتایج بهتری خواهد گرفت. حرفهای سهراب را میخوانید.
مثل اینکه شرایط صبا در نیمفصل دوم بهتر شده است؟


بله، این تیم در نیمفصل اول شرایط خوبی نداشت ولی در نیمفصل دوم خوب شروع کردیم و طبیعی هم بود. جایگاه واقعی صبا اینجا نیست ولی امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و در بازیهای آینده هم نتیجه بگیریم. ما نباید به دو برد اخیرمان بسنده کنیم و هنوز کار خاصی انجام ندادهایم.
قبل از بازی با ملوان بحث برکناری مرفاوی مطرح بود. آیا این مسائل به کادر فنی استرس نمیدهد؟
چنین بحثی مطرح نبود و قرار نبود مرفاوی اخراج شود. من این موضوع را از زبان شما میشنوم در ضمن با مدیرعامل باشگاه هم گاهی اوقات صحبت میکنم و ایشان هم برای موفقیت باشگاه برنامهریزی کرده است. این شایعات فقط در مطبوعات مطرح میشود. در ضمن مرفاوی در میانههای لیگ به صبا آمد و باید به این مربی فرصت داد تا کارش را انجام دهد.
شما هم شایعه بازگشت ویسی به صبا را شنیدید؟
من برای ویسی آرزوی موفقیت دارم ولی از این چیزهایی که شما میگویید خبر ندارم. در حال حاضر مرفاوی کارش را انجام میدهد و در نیمفصل هم سعی کرد نقاط ضعف تیم را برطرف کند که الان هم خدا را شکر شرایط بهتر شده است.
آقاسهراب، شما در سن 38 سالگی در زمین مسابقه بیشتر از ذهن خود استفاده میکنید یا بدنتان؟
من از همان اول فوتبالم بیشتر از اینکه از فیزیک و بدنم استفاده کنم از مغزم استفاده میکردم. مطمئنا وقتی زمان میگذرد تجربه هم اضافه میشود ولی من از مغزم بیشتر از ماهیچههایم استفاده میکنم و این موضوع مربوط به الان نیست.
وقتی مقابل مهاجمان جوان و سرعتی قرار میگیرید دچار مشکل نمیشوید؟
من در همین بازیهای گذشته مقابل مهاجمان خوبی قرار گرفتم و اگر نگاهی به این بازیها بیاندازید جواب سوالتان را میگیرید. من معتقدم سرعت ذهن خیلی بیشتر از سرعت ماهیچه جواب میدهد.
راستی صبا میتواند الشباب را در لیگ قهرمانان شکست بدهد؟
بازی بسیار سختی است و این دیدار به صورت تکبازی است. با این حال باید تلاش کنیم و بازی را ببریم.

به نظر شما چه تیمی در لیگ برتر قهرمان میشود؟
به نظرم استقلال، سپاهان و تراکتور به دلیل ساختاری که دارند مدعیان جدی هستند ولی به نظر من شانس تراکتور بیشتر است. احساس من این است که نوبت قهرمانی تراکتور است.

لوگوی وبلاگ
Last Game
تراکتورسازی تبریز 3 راه آهن 0
Sahand Stadium
آخرین مطالب
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن می باشد.