تبلیغات
Tractor Fans Club Real - آنالیزور ایرانی الجزیره : بازیکنان الجزیره می دانند که جو حاکم در یادگار با آزادی متفاوت است
Tractor Fans Club Real
بزرگ ترین وبلاگ هواداران تراکتورسازی تبریز
فوتبال ایران/آنالیزور تیم الجزیره امارات گفت:بزرگترین بد شانسی تراکتور در این بازی نبود دهنوی است.

به گزارش اوج نیوز،امروز در حاشیه کنفرانس مطبوعاتی تیم الجزیره امارات و تراکتور،بابک رحیمی، مصاحبه ایی را با آنالیزور تیم الجزیره انجام داد.

وی  که یک ایرانی است حرف های جالبی قبل از بازی بر زبان آورده است که در ادامه می خوانید:

-شما ایرانی هستید و در عین حال آنالیزور تیم الجزیره میشه خودتون رو معرفی کنید ؟

من پدرام بدخش هستم، مدت 4 سال هست که بعنوان مشاور و آنالیزور در تیم الجزیره حضور دارم و کار می کنم.

-اما این تیم که یک تیم اماراتی است ؟

زمانی که در آمریکا بودم با مدیر باشگاه الجزیره هم دانشگاهی بودم و مدتی هم بعنوان فوتبالیست بازی کردم و ار آنجا به کادر فنی این باشگاه هم افزوده شدم.

-اولین بازی الجزیره با تراکتور در تبریز رو چگونه تفسیر می کنید؟

فکر می کنم که همون طور که تراکتور تیم بزرگی هست الجزیره هم تیم بزرگی است، فکر می کنم که بازی سختی را در مقابل تراکتور داریم و بدون تردید جو آسانی را در تبریز نخواهیم داشت، تراکتور در حال حاضر بهترین فوتبال را در ایران به نمایش می گذارد و تیم یکدست و  بزرگی در اختیار دارد، بزرگترین نفعی که برایشان وجود دارد مربوط می شود به جو استادیوم و هوادارانشان که نقش مهمی را بازی می کنند، تا آنجا که همه بازیکنان الجزیره از اینکه در چنین جوی میی خواهند بازی کنند بسیار خوشحال هستند بخاطر اینکه شما در آسیا هم کمتر استادیومی را می توانید پیدا کنید که چنین جوی را داشته باشند و بعنوان یک بازیکن همیشه دوست دارید تجربه بازی در مقابل این همه هوادار متعصب را داشته باشید و نباید این موضوع را به ترس از این جو تشبیه کرد، بازیکنان الجزیره واقعا هیجان زده هستند تا در چنین جوی بازی کنند و این برایشان بسیار مهم تر است که بعنوان یک بازیکن دوست دارند تا چنین جو وحشتناکی را در طول دوران زندگیشان تجربه کنند.

-الجزیره در مقابل استقلال هم در تهران تجربه بازی در مقابل هواداران  زیاد را داشته ؟

آنها می دانند که جو حاکم در این استادیوم با آزادی متفاوت است،  بارها فیلم بازیی تراکتور را دیده اند و  می دانند جو این استادیوم بسیار بهتر از نظر تشویق ها با هواداران تهرانی است و آنها همگی هیجان زده هستند برای این بازی و دوست دارند تا در این بازی این شور و حرارات هواداران را از نزدیک لمس کنند.

-پس تیم الجزیره می داند که جو استادیوم یادگار امام با آزادی متفاوت است؟

بله، دیشب وقتی وارد فرودگاه شدیم ساعت 12 شب حدود 500 هوادار تراکتور در فرودگاه چنان با شور و حرارات خاصی از الجزیره استقبال کردند که اصلا قابل باور برای ما نبود، در آن سرما و آن موقع شب این هواداران آنچنان شعر و شعارهای حماسی خود را در وصف تراکتور می خواندند که بعنوان ایرانی به داشتن چنین تیمی و چنین هوادارانی افتخار کردم. با آن جو زیبا و صمیمی و همراه با خوشآمد گویی به بازیکنان الجزیره با آن شال ها و پرچم هایشان شب بیاد ماندنی را برای ما رقم خورد.

-پس فکر می کنید فردا بازی زیبایی را شاهد باشیم؟

شک نکنید همان مقدار که هواداران تراکتور برای این بازی لحظه شماری می کنند، بازیکنان ما هم برای این بازی لحظه شماری می کنند و فردا بدون تردید بازی زیبایی را شاهد خواهیم بود.

-تیم الجزیره در لیگ آسیا بسیار با تجربه است و تراکتور اولین حضور خود را تجربه می کند فکر نمی کیند این انگیزه بازیکنان و جو حاکم کار شما را با مشکل مواجه کند؟

همان قدر که آنها تیم بزرگی هستند ما هم تیم بزرگی هستیم ولی بدون تردید بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود.

-علت تغییر کادر فنی الجزیره درآستانه لیگ آسیا چه بوده است؟

شاید نباید یک بازی را در نظر داشته باشید، تیم الجزیره سال گذشته در لیگ امارات دوم شده و امسال باید نتیجه بهتری را از سال گذشته کسب می کرد که متاسفانه هم اکنون با 6 امتیاز اختلاف در رده دوم هستیم و این برای باشگاه الجزیره که برنامه مدونی دارد چندان مناسب بود چرا که دیگر آنها امسال به کمتر از قهرمانی رضایت نمی دهند و بر این اساس تغییر در کادر فنی انجام شد.

-مربی جدید الجزیره پس بازی سختی را برای اولین امتحان پیش روی خود دارد؟

او مربی بزرگی است، در بارسلونا و رئال مادرید سابقه بازی دارد و در تیم امید ها اسپانیا هم مربیگری کرده اما او هم می داند که کار سختی در تبریز دارد.

-نقطه قوت تراکتور را در چه می دانید؟

آنها خط حمله فوق العاده زهر داری دارند و بسیار با منطق فوتبال بازی می کنند، اما بی ضعف هم نیستند و بدون تردید ضعف های آنها را آنالیز کرده ایم.

-بزرگترین ضعف تراکتور در این بازی را چه می دانید؟

به نظر بزرگترین بد شانسی آنها در این بازی نبود دهنوی است، بدون تردید او بهترین هافبک حال حاضر فوتبال ایران است که از خیلی از بازیکنان سرشناس بهتر فوتبال بازی می کند، هوش بالایی دارد و با منطق و درست بازی می کند، متاسفم که وی در بازی بزرگ فردا نیست و تاسف بزرگ تر برای اینکه او در تیم ملی جایگاهی ندارد.

- با این تفاسیر شما برای یک امتیاز به تبریز نیامده اید؟

این یک تورنمنت است و باید با منطق و حساب شده در آن بازی کرد اما به نظر من هواداران می توانند انتظار داشته باشند بازی زیبایی را شاهد خواهند بود چرا که ما هم دوست داریم سه امتیاز بازی را کسب کنیم و گام اول را محکم تر برداریم.

-4 سال در امارات هستید و در الجزیره ، فکر می کنید فرق لیگ ایران با لیگ امارات در چیست؟

فقط حاشیه، در ایران چه تیم اول باشید و چه تیم آخر حاشیه دارید و این برای کشور ما که پر از استعداد است اصلا خوب نیست.

-برگردیم به تراکتور، فکر می کنید چرا تراکتور در مدت چنین کوتاهی به چنین پیشرفتی در لیگ ایران دست پیدا کرده؟

فقط به لطف غیرت و حمیت مردم دیار آذربایجان، آنها با غیرت و تعصب پشت تیم خود را خالی نکردند تا تراکتور امروز در لیگ آسیا حضور پیدا کند، می توانم بگویم هواداران با غیرت این تیم در آسیا پدیده هستند.

-پس بازیکنان شما خوب می دانند کجا آمده اند و با چه تیمی بازی دارند؟

آنها خوب می دانند که اینجا تهران و آزادی نیست و با استقلال هم بازی ندارند و اینجا جو خاصی دارد. برای من بعنوان یک ایرانی تراکتور مایه افتخار و غرور است که امیدوارم در انتها از این گروه ما و تراکتور به دور بعد صعود کنیم.

- تبریز را چگونه دیدند، بازیکنانتان با برف چگونه کنار آمدند ؟

فرصت نکرده ایم که شهر را بگردیم اما می دانم که از طرف یونسکو تبریز بعنوان زیباترین، مدرنترین و در عین حال تمیز ترین شهر ایران معرفی شده، در مورد برف هم بگویم که دیروز بازیکنان که برف دیده بودند برف بازی می کردند و از این برف احساس خوبی داشتند.

-فکر می کنید در بازی فردا بازنده خواهید بود یا برنده؟

من فقط می توانم بگویم ما بازیکنان بزرگی داریم و تراکتور هم بازیکنان بزرگی دارد امیدواریم اتفاقی بیفتد که در اولین گام به نفع هر دو تیم باشد.

لوگوی وبلاگ
Last Game
تراکتورسازی تبریز 3 راه آهن 0
Sahand Stadium
آخرین مطالب
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن می باشد.