تبلیغات
Tractor Fans Club Real - محمدحسین فرهنگی: وزارت ورزش فقط مشكلات نورچشمی های سرخآبی اش را حل میكند
Tractor Fans Club Real
بزرگ ترین وبلاگ هواداران تراکتورسازی تبریزمحمدحسین فرهنگی : وزارت ورزش فقط مشكلات سرخابی های نورچشمی را حل میكند.
 

لیگ دوازدهم با تمام حواشی و اخبار گوناگون فصل نقل و انتقالات آن رسما از پنجشنبه آغاز شد، در این میان 4 تیم استقلال، سپاهان، صبا و تراكتورسازی جزو تیمهایی هستند كه امسال به عنوان نماینده كشورمان در مسابقات جام باشگاههای آسیا حضور دارند و از این رو باید به صورت ویژهای مورد حمایت قرار گیرند.


آقای فرهنگی! آذربایجان شرقی به غیر از تراكتورسازی چند تیم در لیگهای پایین تر دارد كه امسال امید زیادی به صعود آنها به مراحل بالاتر میرود، نظر شما در این خصوص چیست؟

فوتبال در سالهای اخیر دركشور ما توفیقات خوبی را به دست آورده و یكی از اهداف خوب در این رابطه حضور نیروهای مستعد بومی در قالب تیمهای حاضر در لیگ است. اما در آذربایجان ارتباط مناسبی هرگز بین دو مقوله مهم استعدادیابی و تیمهای باشگاهی این استان و هیات فوتبال برقرار نبوده و متاسفانه باشگاههای استان همواره، به دنبال استفاده از ستارهها بودهاند و هرگز آن گونه كه باید به استعدادیابی بها ندادهاند.آیا برقراری این ارتباط برعهده هیات فوتبال است؟
هیات فوتبال در این خصوص به تنهایی تصمیمگیرنده نیست. در سالهای گذشته مسابقات منظمی در محلات تبریز انجام می شد كه بسیار پرشور نیز بود اما این انتقاد وجود دارد كه هیچكدام از باشگاهها به ویژه تراكتورسازی به فكر استعدادیابی از همین مسابقات هم نبودند.

به نظر شما تراكتورسازی امسال با تیم خوبی وارد لیگ شده؟

البته به این زودی نمیتوان از تراكتورسازی امسال ارزیابی كلی داشت اما به اعتقاد من تیم متوسطی بسته شده است.

تراكتور در برخی از مواقع با مشكلات مالی روبهرو بوده، آیا مسئولان استانی نباید به فكر جذب یك اسپانسر قوی برای این باشگاه باشند؟
اتفاقا در این خصوص اقدامات خوبی انجام شد كه بنده نیز از نزدیك پیگیر این موضوع بودم، با توجه به این كه یكی از دو تیم مس كرمان به دسته پایینتر سقوط كرده در آذربایجان شرقی تلاشهای زیادی صورت گرفت تا مس آذربایجان به عنوان اسپانسر، یكی از تیمهای این استان را پوشش دهد، ابتدا مس به تراكتور پیشنهاد داد كه مس بدون تغییر نام اسپانسر اصلی باشگاه شود كه مسئولان باشگاه این پیشنهاد خوب را رد كردند، پس از آن این اسپانسری به ماشین سازی پیشنهاد شد كه در آنجا مسئولان مس قبول نكردند و تصمیم گرفتند بودجه ورزشی خود را در كرمان متمركز كنند.

دیگر تیمهای تبریزی در لیگهای پایینتر را چگونه ارزیابی میكنید؟
خب، فوتبال آذربایجان نمایندگانی مانند شهرداری، ماشین سازی و گسترش فولاد دارد كه بیتردید با حمایت مسئولان استانی و تلاش مضاعف آنها در فصل آینده میتوان شاهد صعود حداقل یك تیم دیگر از تبریز به لیگ برتر باشیم.

به نظر شما تراكتورسازی در لیگ قهرمانان آسیا چه نتیجهای خواهد گرفت؟
خوب باید حمایت ویژه ای از تراكتورسازی برای حضور پرقدرت در آسیا صورت گیرد، متاسفانه نه در زمان سازمان تربیتبدنی و نه در زمان وزارت ورزش هیچگاه مسئولان جلسهای نگذاشتند تا مشكلات را بشنوند و البته وزارت ورزش فقط مشكلات نورچشمی های سرخآبی اش را حل میكند ودیگر تیمها رسما از اهمیت بسیار كمی برخوردار هستند.در پایان اگر صحبت خاصی دارید بفرمایید.
بنده در پایان از هواداران پرشور تبریزی كه از تمامی تیمهای این استان همواره حمایت كردهاند تشكر میكنم و از آنها میخواهم در دیدارهای آسیایی مانند همیشه با حمایتهای خود یار دوازدهم تراكتور باشندلوگوی وبلاگ
Last Game
تراکتورسازی تبریز 3 راه آهن 0
Sahand Stadium
آخرین مطالب
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن می باشد.