تبلیغات
Tractor Fans Club Real - محمد ابراهیمی :استقلالی ها خواب بردن تراكتور را ببینند/ تراكتور از استقلال بزرگتر است
Tractor Fans Club Real
بزرگ ترین وبلاگ هواداران تراکتورسازی تبریز

 

محمد ابراهیمی جواب كری برهانی را می دهد:
استقلالی ها هم خواب بردن تراكتور را ببینند/ روز بازی می گوییم چه كسی خواب است چه كسی بیدار
همه مربیان و بازیكنان لیگ، آرزو دارند روزی برای تراكتورسازی بازی كنند/ ناراحتند، چون تراكتورسازی از استقلال بزرگتر است/ شك نكنید قلعه نویی در تبریز تشویق می شود/ جام قهرمانی برای یكی از تیم های شهرستانی است

به گزارش زندگی - محمد ابراهیمی، مهاجم گلزن تراكتورسازی، یكی از امیدهای اصلی این تیم برای پیروزی مقابل استقلال است. محمد ابراهیمی در ابتدای صحبت‌هایش درباره شرایط تراكتورسازی به خبرنگار زندگی می گوید:« چند روز است كه تمرینات را شروع كرده ایم و رفته رفته به اوج آمادگی می رسیم. فعلا تمركزمان را روی تمرین و بدنسازی گذاشتیم. كارهای تاكتیكی را هم زیر نظر تونی انجام می دهیم. انشا لله كه بازی ما مقابل استقلال از لحاظ فنی در سطح بالایی برگزار شود و تماشاگران از تماشای آن لذت ببرند. دوست داریم این بازی دور از هر حاشیه ای برگزار شود و البته سه امتیاز را ما به دست بیاوریم. این بازی مثل تمام بازی های دیگر است اما با احترام به استقلالی ها باید بگویم ما سه امتیاز را می گیریم.»
محمد ابراهیمی درباره رویارویی با قلعه نویی می گوید:« به امیرخان بابت فوت مادرش تسلیت می گویم و امیدوارم غم آخرش باشد. قلعه نویی مربی بزرگی است كه برای فوتبال ایران خیلی زحمت كشیده است. ما باید احترام افرادی را كه چه یك روز و چه یك سال برای تراكتورسازی زحمت كشیده اند را نگه داریم. متاسفانه از حالا برخی از دشمنان تراكتورسازی و استقلال كه دوست دارند بازی به حاشیه بكشد و از كیفیت فوتبالی دور شود، بحث اهانت تماشاگران به امیر قلعه نویی را پیش می كشند. با شناختی كه از هواداران تراكتورسازی دارم شك نكنید قلعه نویی در تبریز تشویق می‌شود. هواداران تراكتورسازی قدر شناس هستند و مطمئنم كه با درایت بالا اجازه نمی دهند این بازی به حاشیه كشیده شود. »
محمد ابراهیمی در جواب آرش برهانی كه گفته بود «تراكتوری‌»ها این فصل خواب نایب قهرمانی را ببینند، می‌گوید:« آقایان فكر نكنند، چه خبر است. استقلالی‌ها هم خواب بردن ما را ببینند. اصلا آنها در خواب ببینند كه امسال قهرمان یا نایب قهرمان شوند. جام برای تیم‌های شهرستانی است. اولویت قهرمانی امسال با سپاهان و تراكتورسازی است و بعد با تیمهای پایتخت. در زمین نشان می دهیم كه ما باید خواب ببینیم یا استقلالی ها. همین استقلال هر سال دنبال چند بازیكن تراكتورسازی است. خودشان هم تراكتور را به عنوان یك قطب در فوتبال ایران قبول دارند. فقط ناراحتند كه تراكتوری ها بیش از حد پرشور هستند. از وقتی ما یك قطب جدید در فوتبال ایران شده ایم، آنها ناراحت شده اند. تراكتورسازی بزرگتر از استقلال و پرسپولیس است و همه مربیان و بازیكنان آرزوی بازی و مربیگری در این تیم پر طرفدار را دارند.خوشحالم و افتخار می كنم كه در تراكتورسازی بازی می كنم و شك نكنید روز بازی به استقلالی ها ثابت می كنیم كه چه كسی خواب می بیند و چه كسی بیدار است.»
لوگوی وبلاگ
Last Game
تراکتورسازی تبریز 3 راه آهن 0
Sahand Stadium
آخرین مطالب
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
صفحات جانبی
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن می باشد.